Johan Lantinga (46) wordt vanaf 1 juli de nieuwe branchemanager van Bovag Tankstations en Autowasbedrijven. Hij volgt Jan Bessembinders op die binnen Bovag aan de slag gaat als specialist Milieu en Veiligheid.

Drie vestigingen van Koops Furness Schadeherstel sluiten zich aan bij Autoschade Herstel Groep (AHG). Het gaat om de Koops Furness vestigingen in Bunschoten, Hengelo en Zwolle. De samenwerking is per

Johnson Controls zet een nieuw gamma Varta-autobatterijen in de markt. Het 'Dynamic Trio' (BLACK, BLUE en SILVER) wordt aangevuld met twee geavanceerd technologieën: AGM en EFB.

Vredestein introduceert een compleet nieuwe generatie vierseizoenenband: de Quatrac 5. Net als alle banden van Vredestein is ook deze band ontwikkeld in het internationale R&D Center van Apollo in Enschede.

Nu TPMS verplicht is voor nieuwe automodellen krijgen steeds meer autobedrijven er vaker mee te maken. Mijngrossier.nl biedt een helpende hand met TPMS-handleidingen voor 8.000 autotypen.

Century Autogroep en Autobedrijf Tjeerdsma worden overgenomen door Erik Meems, de huidige Algemeen Directeur van Century Autogroep. Beide autobedrijven vertegenwoordigen Audi, Volkswagen, Volkswagen Bedrijfswagens, ŠKODA en SEAT in de provincies

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties