Er is een nieuwe volledige online leasemaatschappij met een persoonlijke benadering gelanceerd. Multilease en Multirent starten met Lease Online om Freelancers, ZZP-ers, MKB-ers en iedereen met een tijdelijke mobiliteitsbehoefte te kunnen bedienen.

Het BMW-museum in München heeft voor de tentoonstelling 'Elvis, BMW 507' een klassieke BMW 507 binnengehaald. Volgens BMW betreft het hier de originele 507 waarin Elvis Presley zou hebben gereden.

Het Britse onderdelenbedrijf Unipart Automotive, eigendom van het Nederlandse investeringsbedrijf H2 Equity Partners, is vorige week failliet verklaard. In totaal zijn 1.200 medewerkers hun baan kwijt.

Het Britse Auto Express heeft het veiligheidssysteem Safety Shield van Nissan de veiligheidsaward toegekend. De vakjury prees de manier waarop het automerk premium veiligheidstechniek voor een breed publiek beschikbaar maakt.

Laatste nieuws
18 november 2025
‘De Buggy verveelt nooit’
17 november 2025
Europeanen sparen korter voor tweedehands VW Golf
17 november 2025
Enexis ‘knijpt’ laadvermogen tijdens pieken
17 november 2025
InterClassics Brussels noteert nieuw bezoekersrecord
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
Meest bekeken berichten
Recente reacties