De nieuwe BPM-regels die in 2015 van kracht worden, maken met name kleine auto's een stuk duurder. Dat heeft Autotelex becijferd. Juist in het A-segment komen hierdoor prijsverhogingen voor van soms meer dan duizend euro.

Er hebben zich nog geen concrete kandidaat-kopers gemeld voor de vorige week failliet verklaarde Halfords. De keten blijft voorlopig wel open, dat meldt CNV Dienstenbond aan Nu.nl. Voormalig eigenaar Macintosh

Onlangs heeft Autoschade Molenaar uit Limmen het bedrijf Van der Steen Autoschade overgenomen. Bij de overname is al het personeel betrokken en de naam verandert in Autoschade Heiloo. Eigenaar Frans

Onderdelenspecialist Euroconnexxion Automotive uit Almelo presenteert op Autoprofessioneel Schadeherstel Vakbeurs twee nieuwe productlijnen. Zo wordt de eigen remdelenlijn uitgebreid, net als de wiellagers.

Verzekeraars maken zich op voor de komst van de zelfrijdende auto, want een derde van hun inkomsten komt nu voor rekening van autoschades. Naar verwachting zal dit flink gaan dalen.

Bovag en RAI Vereniging verwachten op basis van onderzoek dat er volgend jaar 400.000 personenauto's zullen worden geregistreerd, een lichte plus ten opzichte van 2014. Bij lichte bestelwagens zal de

Laatste nieuws
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
13 oktober 2025
Vos Autotechniek wint vijfde ACtronics Service Point Award
13 oktober 2025
‘Stem verkeersboete af op ernst overtreding’
13 oktober 2025
Concurrentiebeding: bescherming of blok aan het been?
10 oktober 2025
Dodge-specialist viert veertigjarig bestaan
10 oktober 2025
Fastned opent eerste stations in Spanje
Meest bekeken berichten
Recente reacties