Een robotarm in de Volkswagenfabriek in het Duitse Braunatal heeft een 22-jarige werknemer gedood. De man werd door de arm gegrepen en tegen een metalen plaat gedrukt. Een onderzoek moet uitwijzen wat er precies is misgegaan.

Tim de Kraker (Bardoggy), Derk Roodhuyzen de Vries (Fixico) en Hanneke Stegweg (iLost) zijn de 3 finalisten voor de LOEY Starters Award 2015. Zij dingen mee naar de titel van

De aankoop van een nieuwe auto kan tot hevige discussies leiden tussen partners. Zo gaan vrouwen voor veilig, praktisch en een mooi kleurtje. Mannen hebben een sterke voorkeur voor een

Het succes van de Tesla begint de Amerikaanse fabrikant van elektrische auto's behoorlijk in de staart te bijten. Bij veel zogeheten superchargers staan files met autobezitters die snel willen opladen.

Vanuit haar cel in Tokyo heeft de Amerikaanse topvrouw Julie Hamp van Toyota haar ontslag ingediend. Hamp werd twee weken geleden opgepakt door de politie omdat ze de verboden, krachtige

Jagersma opende begin juni alweer zijn derde vestiging in Noord-Nederland. Voor deze vestiging is gekozen om toe te treden tot het internationale netwerk API van Doyen Auto.

Laatste nieuws
1 april 2025
Registraties nieuwe auto’s dalen met 10 procent in eerste kwartaal 2025
1 april 2025
Accupakket als zwaard van Damocles
1 april 2025
Autodealers in 2024: meer omzet, minder winst
1 april 2025
Bosch lanceert twee nieuwe opleidingstrajecten
31 maart 2025
LKQ neemt afscheid van B2C Leisure
31 maart 2025
Nicola Torregiani neemt Benelux-markt onder zijn hoede 
Meest bekeken berichten
Recente reacties