De Tweede Kamer heeft haar steun uitgesproken voor de nieuwe belastingplannen van Staatssecretaris Wiebes van Financiën. Wel is er kritiek op het plan van Wiebes om de belastingvoordelen voor de hybride auto in te trekken. Ook de hogere leasebijtelling voor Tesla-rijders valt bij sommigen verkeerd.

De Nederlander beseft dat geautomatiseerd rijden de toekomst is, maar geeft niet graag het stuur af. Dat blijkt uit een onderzoek van Bosch naar de kennis van moderne rijhulpsystemen bij de Nederlanders.

Renault wil als producent van lichte bedrijfswagens een nieuwe stap zetten. Het merk is al 17 jaar nummer één op de Europese markt en heeft een sterke positie op de

In een tijd waarin het dienstverlenend karakter van een autodealer de hoogste prioriteit zou moeten hebben, is hij er nog steeds: de arrogante, opdringerige autoverkoper. Dat zegt althans de <a

Om aansluiting te houden met de wensen van de markt, heeft Lascare haar programma uitgebreid met de gereedschappen van Sonic Equipment Nederland.

Naar aanleiding van de vele hagel die de afgelopen dagen gevallen is in Nederland, heeft ABS Autoherstel, in samenwerking met een aantal grote verzekeraars, een proces ingericht om hagelschade aan

Laatste nieuws
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
13 oktober 2025
Vos Autotechniek wint vijfde ACtronics Service Point Award
13 oktober 2025
‘Stem verkeersboete af op ernst overtreding’
13 oktober 2025
Concurrentiebeding: bescherming of blok aan het been?
10 oktober 2025
Dodge-specialist viert veertigjarig bestaan
10 oktober 2025
Fastned opent eerste stations in Spanje
Meest bekeken berichten
Recente reacties