Tijdens het congres van Genootschap Onze Taal, dat afgelopen weekend plaatsvond in Breda, heeft meer dan de helft van de bezoekers de term sjoemelsoftware gekozen ('software die gebruikt wordt om testresultaten te beïnvloeden') als Onze Taal-woord van het jaar 2015.

Het heeft er alle schijn van dat de autoverkoop in de VS dit jaar op een 'all time high' gaat uitkomen. Vrijwel alle automerken scoorden een vette plus in de

De geplaagde autofabrikant Volkswagen gaat Amerikaanse eigenaren van dieselauto's waarin sjoemelsoftware is geïnstalleerd een vergoeding aanbieden van maximaal 1250 dollar. Daarvan mogen ze 500 dollar vrij besteden. De rest is

1 op de 10 automobilisten ziet niet optimaal. 2,4% van de onderzochte automobilisten (1206) heeft zelfs zo’n slecht gezichtsvermogen dat zij volgens de normen van het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR)

Laatste nieuws
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
14 augustus 2025
Yokohama boekt 10,3 procent meer omzet in H1 2025
14 augustus 2025
Jan-Piet van Kesteren directeur Goodyear EMEA
Meest bekeken berichten
Recente reacties