Van Mossel gaat per 1 januari in Zwolle en Apeldoorn het merk Jaguar voeren. Vanaf 1 januari gaat de Land Rover-dealer in Zwolle als eerste van start met de verkoop van zustermerk Jaguar. De stap past in de ambitie van Jaguar Land Rover om de dealerschappen van beide merken samen bij een contractpartner onder te brengen.

De grootste verkeersovertreders van 2015 zijn de Audirijders. Zij kregen gemiddeld de meeste boetes in 2015: bijna zeven per auto. Op de voet volgen de BMW-rijders en Alfa Romeo-rijders. Overigens

Met een inhaalspurt in juni en in de periode september tot november is het aantal Audatex schadecalculaties alsnog op een vergelijkbaar niveau uitgekomen als in dezelfde elf maanden vorig jaar:

Het afgelopen jaar stonden we veel langer in de file dan in 2014. De filezwaarte nam dit jaar toe met 20 procent. ANWB verwacht dat de files de komende jaren

Laatste nieuws
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
8 januari 2026
Allianz Direct: Ook verzekerd met zomerbanden
8 januari 2026
BOVAG sluit strategische samenwerking met a.s.r.
8 januari 2026
Geschillencommissie Voertuigen of kantonrechter?
Meest bekeken berichten
Recente reacties