De camper wordt steeds populairder. Het gevolg is dat er ook steeds meer campers stranden met pech, of betrokken zijn bij ongevallen. In de maanden juni en juli 2017 zijn het aantal meldingen van pech of ongeval ten opzichte van vorig jaar in diezelfde periode met 58 procent gestegen.
Autofabrikant Fiat Chrysler heeft zich aangesloten bij het platform van BMW, Intel en Mobileye, dat zich richt op de ontwikkeling van autonoom rijdende auto’s.
Onafhankelijk kennisbureau Aumacon heeft de marktprognose voor dit jaar naar beneden aangepast. Voor het lopende jaar wordt nu uitgegaan van 410.000 nieuwe personenauto's in Nederland.
Netwerkorganisatie Automotive Insiders heeft voor het najaar reeds een drietal inspirerende bijeenkomsten op stapel staan. De eerste is op 13 september, wanneer de gespannen relatie tussen prijs en gewenste kwaliteit
Uit een enquête van opiniepeiler Emnid blijkt dat Duitsers in meerderheid (64 procent) niet bezorgd zijn dat schadelijke stoffen uit dieselmotoren hun gezondheid aan zullen tasten. Slechts 35 procent zegt
Laatste nieuws
2 april 2025
NexDrive en 50five maken laadoplossingen toegankelijk
2 april 2025
Autobedrijf Jan Greijmans verder als TOP Merkspecialist in Mazda
2 april 2025
Een robuuste strategie
1 april 2025
Registraties nieuwe auto’s dalen met 10 procent in eerste kwartaal 2025
1 april 2025
Accupakket als zwaard van Damocles
1 april 2025
Autodealers in 2024: meer omzet, minder winst
Meest bekeken berichten
Recente reacties