Sven Vosselman is per 1 september als Associate Partner de samenwerking aangegaan met Heiwegen Consultancy. Hij gaat zich richten op de aftermarket-toeleveranciers, OEM-fabrikanten en importeurs.
De klant als een waardevolle asset voor uw bedrijf. Een klant die nog veel meer waard wordt in het tijdperk van de connectiviteit. Hoe ga ik dat op deze plek
Bij Allround Automotive Solutions (AAS) draagt Arnold Hagen eind dit jaar de voorzittershamer over aan secretaris Michiel Westerhof. Hagen wil zich volledig focussen op zijn eigen bedrijf, Autoschade Hagen in
Equipmentleverancier CBX Nederland is importeur geworden van Zavagli Santi, de Italiaanse fabrikant van hefbruggen. Ze vormen bij CBX een aanvulling op het assortiment van Apac.
Zoals dat heet 'in goed overleg' hebben Tevreden.nl en Gerhard Prent besloten dat hun wegen zich per 1 januari 2018 zullen scheiden.
Laatste nieuws
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
9 april 2026
Brit mijdt hoge km-stand, maar rijdt wel langer door
9 april 2026
Bovemij Group boekt weer winst
9 april 2026
Bridgestone presenteert luchtloze banden voor maanvoertuig
9 april 2026
Aantal verkeersdoden terug op niveau van 2008
Meest bekeken berichten
Recente reacties