De nieuwe bandenbeurs The Tire Cologne (29 mei t/m 1 juni) heeft de inschrijving geopend voor de innovatie-award ‘Kreativpreis’. Bedrijven kunnen meedoen in de categorie Industrie of Handel.
Autoschade Herstel Alderliesten uit Ridderkerk is door schadeherstelketen Autoschade Herstel Groep gekozen tot AHG Autoschadeherstelbedrijf van het jaar 2017.
Bij een bezoek aan de wisserbladenfabriek van Bosch blijkt die eenvoudige ruitenwisser een hoogtechnologisch product.
Het is best een gewaagde onderneming: Bovag die als brancheorganisatie met viaBovag.nl in de consumentenmarkt voor occasions stapt. Toch is het een goed ontvangen initiatief dat op veel support uit
Nederland heeft er een leasemaatschappij bij, Leasys. De leasemaatschappij is volledig eigendom van de FCA Bank. Dit is een joint venture van Fiat Chrysler Automobiles en Crédit Agricole.
Laatste nieuws
1 juni 2026
Waarom u als garagist het Nationaal Automotive Congres niet mag missen
1 juni 2026
Alliance benoemt Ernst Haaksman tot General Equipment Manager
1 juni 2026
Autoverkopen mei 2026: Nederland sluit dit merk weer in de armen
1 juni 2026
Heuver Group verbetert duurzaamheidsrating
1 juni 2026
BYD krijgt er met Kreijne twee dealervestigingen bij
1 juni 2026
Zelfde blik, andere visie
Meest bekeken berichten
Recente reacties