Voor het eerst in tien jaar tijd groeit het aantal leerlingen weer dat zich inschrijft bij een ROC voor een opleiding in de schadeherstelsector.
Volgens de jongste informatie zal het occasionplatform Viabovag.nl eind deze maand live gaan. Op dit moment hebben dik 800 leden (goed voor ruim 1300 ‘daken’) hun occasionaanbod toegezegd, zo’n 56.000
Afgelopen vrijdag, 6 april, is Martin Saris na een moedige strijd rustig ingeslapen in het bijzijn van zijn familie. Martin werd slechts 56 jaar.
ASN Autoschade Boschman Wijchen is als eerste schadehersteller Duurzaam Repareren/MVO-gecertificeerd. Eigenaar Rien Boschman nam onlangs het bijbehorende certificaat van de stichting in ontvangst.
Bovag Onafhankelijke Autobedrijven heeft de verkiezing Autobedrijf van het Jaar op een aantal punten veranderd. De opzet is nu eenvoudiger en minder tijdrovend, zegt Bovag.
De verkoop van volledig elektrische auto’s (batterij-elektrisch) zit flink in de lift. Bijna negen van de tien transacties hebben een zakelijke achtergrond, blijkt uit cijfers van RAI Vereniging.
Laatste nieuws
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
27 juni 2025
Van Ekris opnieuw beste Toyota-dealer
27 juni 2025
Fuchs breidt uit met wielservicematerialen
27 juni 2025
De toekomst van het onafhankelijke bandenbedrijf
26 juni 2025
Bosch investeert fors in AI als groeimotor
Meest bekeken berichten
Recente reacties