De Stern Groep maakt bekend dat het per 30 september 2018 de twee Renault-vestigingen in Amsterdam verkoopt aan Renault-dealer Nieuwendijk. Tevens zal het twee dealervestigingen van Vireo Auto (Jeep, Alfa Romeo en Fiat) afstoten.
Bij Sonic Equipment is Frank Doorenbos (50) aangesteld als international sales director. Hij wordt verantwoordelijk voor alle exportklanten, behalve die in Duitsland, waar Sonic een eigen vestiging heeft.
Met 65 nieuwe kleuren voor de auto-industrie wil BASF natuurlijk blijven in een wereld die steeds meer gedomineerd wordt door technologie.
Bosch zet een volgende stap in de ontwikkeling van brandstofceltechnologie voor toekomstige energievoorziening door een samenwerking aan te gaan met Ceres Power.
De beursgenoteerde Stern Groep heeft in het eerste halfjaar van 2018 een winst geboekt van 4,7 miljoen euro. Dat is 13,0 procent minder dan de 5,4 miljoen in het eerste
Laatste nieuws
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
14 augustus 2025
Yokohama boekt 10,3 procent meer omzet in H1 2025
14 augustus 2025
Jan-Piet van Kesteren directeur Goodyear EMEA
Meest bekeken berichten
Recente reacties