Franchiseorganisatie Inqar Autoverhuur & Shortlease heeft Jaco Vink aangesteld als nieuwe directeur. Daarmee is hij de opvolger van de huidige ad-interim directie, Tom Gunther. Vink start per 1 september.
Siem Bijman, eigenaar van de website problemcar.nl, is op proef begonnen met een telefonische autotechnische hulplijn, bemand door merkspecialisten en diagnosebedrijven. Achterliggende gedachte is dat deze experts in staat zijn
Aisin, Advics, Jtekt en Denso richten een joint-venture op die ECU-software voor automatisch rijdende voertuigen gaat ontwikkelen. De nieuwe onderneming wordt voor 65 procent eigendom van automotive toeleverancier Denso.
Peter Spelt keert als verkoopdirecteur terug bij Citroën Nederland. Hij begint op 1 september aan zijn nieuwe job.
De verkoop van elektrische voertuigen wordt belemmerd doordat de kennis van autodealers hierover tekortschiet. Gekeken wordt hoe de kennis over elektrische voertuigen bij dealers vergroot kan worden door middel van
Laatste nieuws
2 april 2026
LKQ neemt ACtronics over
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
2 april 2026
RDW blikt tevreden terug op 2025
2 april 2026
Fixico One: vlootbeheer via één digitaal platform
2 april 2026
Occasionmarkt maart 2026 stabiel, B2C blijft grootste kanaal
2 april 2026
Geotab introduceert Hyundai-data zonder hardware
Meest bekeken berichten
Recente reacties