Onderdelendistributeur Sinatec Europe heeft Bas Verhoeven aangetrokken als verkoop- en operationeel manager. Verhoeven wordt daarmee verantwoordelijk voor een structurele verbetering van zowel de operationele als de verkoopprocessen.
Op de openingsdag van de Automechanika vakbeurs in Frankfurt zijn de Innovation Awards uitgereikt in tien categorieën.
Branchevereniging Focwa laat weten dat afgelopen zaterdag oud-secretaris Jan Koolen is overleden. Op verzoek van de familie maakt Focwa het overlijden bekend na de crematie.
Voor het privégebruik van een fiets van de zaak moeten werknemers voortaan 7 procent van de waarde van de fiets bij hun inkomen optellen.
Autoservice Dekker uit Lutten en Autobedrijf Hijlkema VOF uit Wolvega zijn per 1 september toegetreden tot CarXpert, de garageformule van Group Auto. Per diezelfde datum is Auto Beilen uit Beilen
Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties