Gunstige restwaarden hebben de afgelopen jaren het rendement van leasemaatschappijen gered. De toekomst is, onder invloed van verschillende ontwikkelingen, echter onzeker.
Niet realistisch, concurrentievervalsend en technisch niet haalbaar: de Duitse politiek en auto-industrie hekelen de CO2-reductiedoelen die maandagavond zijn vastgelegd door de Europese Commissie en lidstaten.
Meerjarige afspraken over vaste vergoedingen voor schadeherstel zijn niet langer houdbaar. Dat betoogde directeur Femke Teeling van Focwa tijdens een bijeenkomst van kennis- en netwerkorganisatie Automotive Insiders over het rendement
Thomas Vollmar, president van Auto Distribution International en directeur van de Duitse AD-grossiersgroep Carat, plaatst in zijn kerst- en nieuwjaarsboodschap een paar prikkelende opmerkingen aan het adres van het onafhankelijke
Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties