In een volgens Hella “uitdagende” markt heeft de toeleverancier in de eerste zes maanden van het gebroken boekjaar 2018/2019 zijn bruto omzet in de aftermarket zien stijgen met 4,5 procent.
Ook in 2019 mogen onafhankelijke, individuele ruitherstellers, verenigd in 123Ruit.nl, voor Univé blijven herstellen. Beide partijen hebben de samenwerking met een jaar verlengd.
Voor de tweede keer is Toyota.nl als beste site beoordeeld door consumenten die zoeken naar privélease.
Rijk en provincies verwachten in 2019 gezamenlijk ruim 5,9 miljard euro aan wegenbelasting te innen. Dat is bijna 0,2 miljard euro meer dan in 2018. De belastingopbrengsten stijgen met name
Vorig jaar was de elektrificatie van het wagenpark het hoofdthema voor de internationale automobielsector. Dit jaar worden connectiviteit en de omgang met data gezien als belangrijkste thema voor de sector.
Bij autofabrikant Jaguar Land Rover moeten 4500 banen verdwijnen. De meeste sneuvelen in de fabrieken in het Verenigd Koninkrijk.
Laatste nieuws
24 oktober 2025
Netwerk Omoda & Jaecoo groeit naar twaalf dealer-partners
24 oktober 2025
Apk en betaalbaar onderhoud
23 oktober 2025
Optimal herziet assortiment motorsteunen
23 oktober 2025
BOVAG/RAI: 361.000 nieuwe auto’s in 2026
23 oktober 2025
Sustainable Repair Network AkzoNobel breidt zich uit
23 oktober 2025
VACO: Kwart auto’s rijdt op vierseizoenenbanden
Meest bekeken berichten
Recente reacties