De verdiencapaciteit van schadebedrijven staat onder grote druk. Terughoudendheid is daarom geboden als het gaat om stijging van de loonkosten. Die boodschap heeft Bovag de werkgeversdelegatie meegegeven die onderhandelt over een nieuwe carrosserie-cao.
De harde kern van veertien EU-landen brachten in 2018 tesamen 428 miljard euro aan autogerelateerd belastinggeld op. Dat is 3,5 procent meer dan het jaar daarvoor.
De koepelorganisatie van Europese banden- en rubberfabrikanten Etrma heeft de verkoopcijfers gepubliceerd over het eerste kwartaal van 2019. Hieruit blijkt een lichte afname ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.
Op 1 maart trad het autobedrijf van Corné Blom toe tot de garageformule Carxpert van Group Auto. Grossier Koren Autoparts uit Geldermalsen had daarmee de formule die precies bij dit
peter lepage on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Goedemorgen. Wat een goed idee! Ik denk dat er belangrijke behoefte is aan een vakkundig technisch blad. Heel veel succes…” okt 2, 10:17
Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…” aug 12, 10:03