De Helmondse autofabrikant Lightyear zal op 25 juni in Katwijk het prototype presenteren van de zonnecelauto Lightyear One.
Na 43 jaar actief te zijn geweest in Apeldoorn sluit Garage F. Veeneman & zn. binnenkort haar deuren. Dat gebeurt in twee stappen: 14 juni de werkplaats, half november de
De steeds geavanceerdere technische uitrusting van voertuigen leidt tot stijgende reparatiekosten. Na een periode van relatieve stabiliteit zijn de gemiddelde reparatiekosten voor nieuwe en tweedehands auto’s in 2018 fors gestegen.
Auto Haarhuis is officieel aangesteld als Nederlands importeur van het jonge Duitse merk e.GO. In de showroom in Geesteren staat komende vrijdag en zaterdag als opwarmer een exemplaar van deze
Sinatec, leverancier van kleinmateriaal, voegt de non-paintmaterialen van het merk Radex toe aan zijn assortiment.
Laatste nieuws
12 mei 2026
Vernieuwde website De Hoeve Multipower focust op oplossingen
12 mei 2026
Jim Schouten directeur Innovam
12 mei 2026
Vakantieverkeer zorgt voor meer autoschades
12 mei 2026
Bandenvervangingsmarkt veert op in eerste kwartaal 2026
12 mei 2026
Boekhorst neemt Regio Autoschade Almelo over
12 mei 2026
‘Auto’s waarmee ik een persoonlijke band kweek, gaan nooit weg’
Meest bekeken berichten
Recente reacties