Het tekort aan arbeidskrachten wordt met 35 procent het meest ervaren in de zakelijke dienstverlening. Toch kampt ook in de sector van de autohandel en -reparatie ruim een op de vijf ondernemers met een personeelstekort.
LKQ kondigt een wisseling van de wacht aan in het management van zijn Europese tak. Daar gaat John Quinn, executive vice president en ceo, met pensioen. Zijn opvolger per 1
Om onder meer schadeherstellers nog beter te kunnen ondersteunen heeft Launch nieuwe apparatuur voor het kalibreren van ADAS ontwikkeld.
Per 2 september 2019 neemt de Content Autogroep het Kia-dealerschap voor de regio Tilburg en Waalwijk over van Leendert van den Born. De Kia-, tevens Nissan-dealer werd vorige maand door
Autovakmeester, een van de garageformules van de Partspoint Groep, heeft in 2019 al 25 nieuwe autobedrijven aangesloten.
Behr Hella Service breidt zijn productportfolio op het gebied van thermomanagement uit met ongeveer 850 nieuwe producten.
Laatste nieuws
14 oktober 2025
Claro neemt Carwash Maastricht over
14 oktober 2025
Autoscout24: Occasionprijzen blijven dalen
14 oktober 2025
Sunny Cars: EV wordt nauwelijks verhuurd
14 oktober 2025
Top 10 leasemaatschappijen ongewijzigd
14 oktober 2025
Het nieuwe DNA van de werkplaats bepaalt de toekomst van de aftermarket
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
Meest bekeken berichten
Recente reacties