Afgelopen maandagmiddag startte RDW de uitgifte van de nieuwe, tiende kentekenreeks. Opvallend: liefst 422 van de 999 eerste combinaties waren voor Opels. Daarmee was de importeur met afstand koploper. Alert reageren of speelde er wat anders?
Sator-Fource breidt haar exclusieve assortiment van Anschler uit. Voortaan behoren ook luchtvering en luchtcompressoren tot het programma. Samen zijn ze goed voor een veertigtal referenties.
De Chinese autofabrikant Geely laat sombere resultaten noteren over het eerste halfjaar van 2019. De omzet was met zo’n 6 miljard euro 11 procent lager dan in het eerste halfjaar
Aanbieder van digitale diensten ABB heeft van Shell een contract gekregen om bij tien Shell-tankstations in Singapore infrastructuur aan te leggen voor het opladen van elektrische voertuigen.
Laatste nieuws
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
Meest bekeken berichten
Recente reacties