Ook in de VS gaan nu tests plaatsvinden met camera’s in plaats van achteruitkijkspiegels. In Europa zijn al typegoedkeuringen afgegeven voor auto’s met achteruitkijkcamera’s in plaats van -spiegels. In Nederland is het gebruik ervan echter nog niet opgenomen in de nationale wetgeving.
Spies Hecker biedt schadeherstellers praktische tips voor de dagelijkse uitdagingen in het schadeherstelbedrijf nu ook op het You Tube-kanaal van Spies Hecker en op de website van het merk: Tips4You.
Het vertrouwen van ondernemers in de auto- en motorbranche bevindt zich momenteel op het laagste niveau van de afgelopen vijf jaar, meldt het CBS. De autobranche was begin derde kwartaal
Na de overname van Vanesch Verf vorig jaar was duidelijk dat Sator/Fource zijn activiteiten aan het uitbreiden is naar het domein van schadeherstel. Via Automotive Academy gaan dit najaar ook
Laatste nieuws
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
7 mei 2026
Mitsubishi wordt partner van VER
6 mei 2026
Hogere winstgevendheid Continental
6 mei 2026
Inter-Sprint naar The Tire Cologne
6 mei 2026
Autobedrijf Frank: Als CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST straal je vertrouwen uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties