Porsche gaat met Mahle en Trumpf zuigers maken met de 3D-printer voor de GT2 RS, het topmodel uit de 991-range. Daarmee worden voor het eerst 3D-onderdelen ingezet voor zwaar belaste aandrijfcomponenten.
Toeleverancier Continental meldt een omzetdaling van bijna veertig procent in het tweede kwartaal. Doorvertaald op jaarbasis zou de onderneming uitkomen op 6,6 miljard euro.
Het Noorse online handelsplatform Adevinta neemt voor een bedrag van 7,9 miljard euro c.q. 9,2 miljard dollar de advertentietak van eBay over. Tot de veilingsite behoort sinds 2004 onder meer
ADAS kalibreren is wellicht het meest verwarrende werkplaatsonderwerp van dit moment. Er verschijnen veel verschillende universele systemen, met verschillende benaderingen. Vooralsnog dient men, zonder enige andere richtlijn, uit te gaan
Laatste nieuws
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
16 april 2026
Kilometerheffing populairder dan lagere wegenbelasting
16 april 2026
Vooral zorgen om winstgevendheid schadeherstel
16 april 2026
AutoProfijt noteert negen nieuwe deelnemers in eerste kwartaal
16 april 2026
Grip op de last mile: hoe groothandels in de auto-industrie hun logistiek toekomstbestendig maken
Meest bekeken berichten
Recente reacties