Porsche gaat met Mahle en Trumpf zuigers maken met de 3D-printer voor de GT2 RS, het topmodel uit de 991-range. Daarmee worden voor het eerst 3D-onderdelen ingezet voor zwaar belaste aandrijfcomponenten.
Toeleverancier Continental meldt een omzetdaling van bijna veertig procent in het tweede kwartaal. Doorvertaald op jaarbasis zou de onderneming uitkomen op 6,6 miljard euro.
Het Noorse online handelsplatform Adevinta neemt voor een bedrag van 7,9 miljard euro c.q. 9,2 miljard dollar de advertentietak van eBay over. Tot de veilingsite behoort sinds 2004 onder meer
ADAS kalibreren is wellicht het meest verwarrende werkplaatsonderwerp van dit moment. Er verschijnen veel verschillende universele systemen, met verschillende benaderingen. Vooralsnog dient men, zonder enige andere richtlijn, uit te gaan
Laatste nieuws
19 mei 2026
LKQ geeft gas
18 mei 2026
Volvo ziet ook in online verkoopmodel belangrijke rol voor dealer
18 mei 2026
Boekhorst en Openclaims willen schadeherstel verder digitaliseren
18 mei 2026
Prijs tweedehands elektrische auto in de lift
18 mei 2026
Q8 electric zet batterijopslag Intercel in tegen overbelast stroomnet
18 mei 2026
Het draait allemaal om communicatie
Meest bekeken berichten
Recente reacties