Porsche gaat met Mahle en Trumpf zuigers maken met de 3D-printer voor de GT2 RS, het topmodel uit de 991-range. Daarmee worden voor het eerst 3D-onderdelen ingezet voor zwaar belaste aandrijfcomponenten.
Toeleverancier Continental meldt een omzetdaling van bijna veertig procent in het tweede kwartaal. Doorvertaald op jaarbasis zou de onderneming uitkomen op 6,6 miljard euro.
Het Noorse online handelsplatform Adevinta neemt voor een bedrag van 7,9 miljard euro c.q. 9,2 miljard dollar de advertentietak van eBay over. Tot de veilingsite behoort sinds 2004 onder meer
ADAS kalibreren is wellicht het meest verwarrende werkplaatsonderwerp van dit moment. Er verschijnen veel verschillende universele systemen, met verschillende benaderingen. Vooralsnog dient men, zonder enige andere richtlijn, uit te gaan
Laatste nieuws
25 maart 2026
RECO ontvangt vmbo-leerlingen voor snuffelstage
25 maart 2026
Nieuwe opzet voor IBIS Global Summit 2026
25 maart 2026
LKQ moet efficiencyslag maken
25 maart 2026
41 procent EV-rijders laadt tijdens piekuren op stroomnet
25 maart 2026
Nieuwe vloeistoffen Eurol voor EV en hybride
25 maart 2026
Vergunning voorkomt geen rechtszaak
Meest bekeken berichten
Recente reacties