Autofabrikant Ford verhoogt tot 2025 zijn uitgaven voor de elektrificatie van zijn output tot 30 miljard dollar, met inbegrip van de ontwikkeling van zijn IonBoost-batterijen. Tegen 2030 moet 40 procent van het voertuigvolume van Ford volledig elektrisch zijn.
Het Opleidings- en Ontwikkelingsfonds Carrosseriebedrijf (OOC) lanceert een digitaal magazine waarin het fonds aandacht vraagt voor veilig en gezond werken.
Niet alleen bij schadeherstel, maar in de gehele automotive is ADAS-kalibratie momenteel een hot item. Het is dan ook dat Equipment Group Holland speciaal hiervoor het Mahle Digital ADAS-kalibratiesysteem in
Negen jaar geleden zette Ravaglioli met de TD3000 een nieuwe standaard voor uitlijnen in de werkplaats, met een meetkopsysteem dat direct te integreren was met de hefbrug. Hierdoor werd de
Laatste nieuws
2 april 2025
NexDrive en 50five maken laadoplossingen toegankelijk
2 april 2025
Autobedrijf Jan Greijmans verder als TOP Merkspecialist in Mazda
2 april 2025
Een robuuste strategie
1 april 2025
Registraties nieuwe auto’s dalen met 10 procent in eerste kwartaal 2025
1 april 2025
Accupakket als zwaard van Damocles
1 april 2025
Autodealers in 2024: meer omzet, minder winst
Meest bekeken berichten
Recente reacties