Relaties van Automotive Insiders en mediapartner Aftersales Magazine verzamelden zich al vroeg bij Restaurant Boswachter Liesbosch voor de derde editie van de 'Insiders Classic & Cabrio Rally'. Niet lang erna was het parkeerterrein gevuld met een heerlijke mix aan automobiel lekkers en eigenaren die een plekje zochten voor het rallyschild.
Tesla is gestart met het uitrollen van een nieuwe software-update. Toverwoorden tussen de nieuwe features zijn respectievelijk car wash, hotspot en … Disney+. Dat weet Electrek te melden.

LG Electronics en Magna International Inc. hebben de transactieovereenkomst ondertekend die een joint venture opricht tussen de twee ondernemingen. LG Magna e-Powertrain heeft het hoofdkantoor in Zuid-Korea. De ruim duizend

Voorgesneden groenten, kant-en-klaarmaaltijden, bezorgmaaltijden zelfs… In een druk bestaan zijn mensen op zoek naar gemak. Zelf de auto wassen doet al bijna niemand meer en dankzij The WashCrew hoef je
Laatste nieuws
20 augustus 2025
Stress bij rijden in het buitenland
20 augustus 2025
Auto als onderdeel van identiteit
19 augustus 2025
Drie finalisten BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar 2025
19 augustus 2025
De Dorpsgarage start podcast
19 augustus 2025
Al 450.000 meldingen ANWB Alarmcentrale
19 augustus 2025
Meestal rijdt de man naar vakantiebestemming
Meest bekeken berichten
Recente reacties