Sommige van de meest iconische voertuigen uit de geschiedenis kunnen voor de toekomst verloren gaan, tenzij er nieuw bloed in de restauratie-industrie wordt geïntroduceerd. Dat is de belangrijkste conclusie van een door de FIVA gesteund internationaal symposium in Boekarest getiteld Restauratie - Kunst of Wetenschap?
De maandelijkse rapportages van de occasionvraagprijzen (AOX) laten voor augustus een fors stijgende lijn zien. Ten opzichte van juli steeg de vraagprijzenindex gemiddeld met 2,04 procent. Opvallend is dat met
Nexus Automotive International roept op tot een jaarlijkse klimaatdag voor de aftermarket van de autosector. Het is tijd voor de industrie om te handelen', zegt deze wereldwijde alliantie.
Uit cijfers van Bovag en RDC blijkt dat de vakhandel voor het eerst meer dan 800.000 gebruikte personenauto’s heeft afgeleverd in de eerste zeven maanden van een kalenderjaar. Tot en
Laatste nieuws
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
14 augustus 2025
Yokohama boekt 10,3 procent meer omzet in H1 2025
14 augustus 2025
Jan-Piet van Kesteren directeur Goodyear EMEA
Meest bekeken berichten
Recente reacties