Twee weken na de opening van het eerste Power Swap Station in Tilburg, opent de Chinese autofabrikant Nio in Apeldoorn zijn tweede batterijwisselstation. Ook in Apeldoorn is er sprake van een samenwerking met hotelketen Van der Valk.
De voorliefde voor bier verbinden aan de liefde voor je stad. Arie Mesker uit Oudewater wist dit voor elkaar te krijgen, in 2019 zette hij er zelfs een stadsbrouwerij voor
De Britse garantieverzekeraar Warrantywise heeft Porsche uitgeroepen tot minst betrouwbare merk voor occasions. Op basis van 131.000 garantieverzekeringen krijgt Porsche een betrouwbaarheidsscore van 35,1 op een schaal van 100.
De ledenraden van Focwa en Bovag hebben unaniem besloten het voornemen tot fusie van de twee brancheorganisaties door te zetten. Daarmee is een belangrijke formele stap gezet op weg naar
De Amerikaanse fabrikant van elektrische auto’s Rivian heeft aangekondigd zijn plannen in de ijskast te zetten om samen met Mercedes-Benz elektrische bestelwagens te gaan bouwen.
Laatste nieuws
15 april 2026
Manifest moet duurzaam schadeherstel versnellen
15 april 2026
AutoScout24 ziet helft meer aanvragen voor elektrische occasion
15 april 2026
Concept of grossier?
15 april 2026
RDW geeft typegoedkeuring af voor FSD Supervised Tesla
15 april 2026
TurboPartnerPro: werkplaatsconcept voor grip op turbomontage
14 april 2026
AutoTechnica dankbaar voor ruim 30.000 bezoekers
Meest bekeken berichten
Recente reacties