De verhoging van de accijnzen op benzine en diesel in 2024 gaat niet door. Een motie daartoe van VVD-Kamerlid Hermans werd op 21 september door een meerderheid in de Kamer aangenomen.
Tijdens een algemene ledenvergadering is Frans Vekemans gekozen tot nieuwe voorzitter van de Bovag-afdeling autowas- en poetsbedrijven.
Van Mossel MG meldt de tienduizendste elektrische MG te hebben afgeleverd. De sleutels werden deze week op feestelijke wijze aan de nieuwe eigenaar overhandigd door Eric Berkhof, algemeen directeur Van
Medewerkers van KwikFit kunnen op kosten van het bedrijf hun B-rijbewijs halen. Het initiatief is een investering in bestaande en nieuwe medewerkers. Voorwaarde is wel dat de medewerker zich tenminste
Laatste nieuws
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
19 december 2025
SDV is uitdaging voor schadeherstel
Meest bekeken berichten
Recente reacties