De verhoging van de accijnzen op benzine en diesel in 2024 gaat niet door. Een motie daartoe van VVD-Kamerlid Hermans werd op 21 september door een meerderheid in de Kamer aangenomen.
Tijdens een algemene ledenvergadering is Frans Vekemans gekozen tot nieuwe voorzitter van de Bovag-afdeling autowas- en poetsbedrijven.
Van Mossel MG meldt de tienduizendste elektrische MG te hebben afgeleverd. De sleutels werden deze week op feestelijke wijze aan de nieuwe eigenaar overhandigd door Eric Berkhof, algemeen directeur Van
Medewerkers van KwikFit kunnen op kosten van het bedrijf hun B-rijbewijs halen. Het initiatief is een investering in bestaande en nieuwe medewerkers. Voorwaarde is wel dat de medewerker zich tenminste
Laatste nieuws
18 maart 2026
Meest waardevaste auto? Deze staat bovenaan bij de ANWB
18 maart 2026
Kia en TotalEnergies samenwerking krijgt een vervolg
18 maart 2026
Minder cabrio’s, meer dan helft nieuwverkoop is SUV
18 maart 2026
EV fors populairder door stijgende brandstofprijzen
18 maart 2026
Autoverzekering in 4 jaar fors duurder – dit zijn de oorzaken
18 maart 2026
Minder routes, méér stops: hoe PlusParts de logistiek opschaalde met hulp van RouteLogic
Meest bekeken berichten
Recente reacties