Op Instagram kondigt de VASS (Verenigde Autobedrijven Samen Sterk) een samenwerking aan met Erik Kuiper, dat allerhande automotive gerelateerde artikelen levert.
Met de Vredestein Wintrac Pro+ heeft Apollo Tyres een premiumwinterband gelanceerd voor ultra-high-performance auto’s en suv’s – inclusief de nieuwste generatie prestatiegerichte elektrische voertuigen.
RAI Vereniging constateert een kwart hoger aantal registraties van lichte bedrijfswagens dit jaar en is bezorgd dat de keuringscapaciteit van de RDW tekortschiet om al deze voertuigen nog in 2024
Op de vorige week gehouden vakbeurs Tire Cologne was er het nodige nieuws bij bandenfabrikant Maxxis. Maxxis introduceerde voor zijn personenautoprogramma twee nieuwe banden en dito profielen.
Mischa Ipenburg en Jolijn kwamen een jaar of acht geleden bij elkaar als samengesteld gezin. “Dan wil je ook als gezin op zomervakantie. Alle accommodaties die we bekeken waren schreeuwend
Laatste nieuws
27 mei 2026
Werkgevers wachten nog af met pseudo-eindheffing leaseauto
27 mei 2026
60 jaar Suzuki Nederland in ons wagenpark
26 mei 2026
Eerste allseasonband met dubbel A-label is een Vredestein
26 mei 2026
Vergrijzing op de weg neemt snel toe
26 mei 2026
Indicata: occasionmarkt gevoelig voor externe schokken
26 mei 2026
Geen brug te ver
Meest bekeken berichten
Recente reacties