In oktober 2024 zijn er in Nederland 32.198 nieuwe personenauto’s geregistreerd, een stijging van 13,7 procent ten opzichte van oktober 2023 (28.321 nieuwe personenauto’s). In totaal zijn er dit jaar tot en met oktober 310.378 personenauto’s geregistreerd, een daling van 1,5 procent ten opzichte van de 314.969 autoregistraties in dezelfde periode vorig jaar, aldus RAI Vereniging, BOVAG en RDC.
Porsche Centrum Groningen krijgt een nieuwe mede-eigenaar. Erik Meems neemt per 1 november een meerderheid van de aandelen over van Pon Luxury Cars. Beide partijen zien de combinatie als een
JAMES Autoservice is een samenwerking aangegaan met financieringspartner DFM. Deze samenwerking biedt de franchisenemers toegang tot DFM Direct, een flexibele voorraadfinanciering speciaal ontworpen voor de occasionmarkt.
De overstap van halogeen naar led is nu nog sneller en eenvoudiger geworden met de nieuwe Philips Ultinon Access en Ultinon Classic koplampen voor auto’s. Dankzij ledtechnologie met de bewezen
Laatste nieuws
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
Occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
2 juli 2025
1,0 procent meer apk’s in eerste halfjaar
2 juli 2025
Breeman verder als Dusseldorp
2 juli 2025
Zwarte goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties