In 2023 legden zakelijke rijders van personenauto’s voor het eerst meer kilometers elektrisch af dan op diesel (incl. diesel hybrides). In totaal werd er 5,9 miljard kilometer volledig elektrisch gereden en 3,6 miljard kilometer op diesel.
Bosch laat in Frankfurt door verschillende voorbeelden zien hoe het werkplaatsen wil ondersteunen en efficiënter maken. De monteur moet zoveel mogelijk kunnen doen met de onderdelen, apparatuur en software van
Garageformule LeCarage heeft Arjen van Beek per 1 november aangesteld als algemeen directeur. Van Beek vervult zijn rol bij LeCarage twee dagen per week, naast zijn andere projecten.
Vakbeurs Auto Prof, die zal plaatsvinden op 4, 5 en 6 februari 2025 in de Evenementenhal Gorinchem, kondigt aan dat stichting Groot Hart is gekozen als het officiële goede doel
Laatste nieuws
18 november 2025
Fusie AkzoNobel en Axalta in de maak
18 november 2025
‘Desinformatie schaadt vertrouwen in EV’
18 november 2025
‘De Buggy verveelt nooit’
17 november 2025
Europeanen sparen korter voor tweedehands VW Golf
17 november 2025
Enexis ‘knijpt’ laadvermogen tijdens pieken
17 november 2025
InterClassics Brussels noteert nieuw bezoekersrecord
Meest bekeken berichten
Recente reacties