In 2023 legden zakelijke rijders van personenauto’s voor het eerst meer kilometers elektrisch af dan op diesel (incl. diesel hybrides). In totaal werd er 5,9 miljard kilometer volledig elektrisch gereden en 3,6 miljard kilometer op diesel.
Bosch laat in Frankfurt door verschillende voorbeelden zien hoe het werkplaatsen wil ondersteunen en efficiënter maken. De monteur moet zoveel mogelijk kunnen doen met de onderdelen, apparatuur en software van
Garageformule LeCarage heeft Arjen van Beek per 1 november aangesteld als algemeen directeur. Van Beek vervult zijn rol bij LeCarage twee dagen per week, naast zijn andere projecten.
Vakbeurs Auto Prof, die zal plaatsvinden op 4, 5 en 6 februari 2025 in de Evenementenhal Gorinchem, kondigt aan dat stichting Groot Hart is gekozen als het officiële goede doel
Laatste nieuws
3 april 2026
Tekort aan werkplaatsomzet door EV in UK in beeld
3 april 2026
PartsPoint: succesvolle AutoTechnica 2026
3 april 2026
Sectorgids wil samenwerking batterijsector versterken
3 april 2026
Europese EV-markt is verdeeld
2 april 2026
LKQ neemt ACtronics over
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
Meest bekeken berichten
Recente reacties