De cao voor de carrosseriebranche is nog maar net afgesloten of de werkgevers, in dit geval vertegenwoordigd door BOVAG, en de vakbonden FNV, CNV en De Unie overleggen alweer over een nieuwe cao voor medewerkers van motorvoertuigen- en tweewielerbedrijven. De huidige cao loopt af op 31 januari 2025.
Vincent Weijers start 1 januari 2025 als ceo van AutoBinck Group. Hij volgt Paul Zekhuis op, die na tien jaar heeft besloten de groep te verlaten.
Tijdelijke flitspalen hebben in de eerste acht maanden van het jaar 527.502 te hard rijdende bestuurders beboet. Het aantal snelheidsboetes ligt hiermee al 11,7 procent hoger dan in heel 2023.
De Brusselse Heyzelpaleizen zijn in het weekeinde van 15, 16 en 17 november 2024 het toneel voor de negende editie van de klassiekerbeurs InterClassics Brussel. Dit jaar viert InterClassics Brussel
AutoCrew Van den Bosch in Dronten heeft zich in september als honderdste deelnemer aangesloten bij Tyres-On, de deelformule van PartsPoint waarmee universele garages zich kunnen profileren als bandenspecialist.
De automotive sector is continu in beweging, wat volop kansen biedt voor groei. Bovemij en Bosch Car Service zien deze kansen en zijn daarom in gesprek om hun samenwerking verder
Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties