In het eerste kwartaal van 2025 zijn er 91.766 nieuwe auto’s geregistreerd, een daling van 9,8% ten opzichte van de dezelfde periode in 2024 (101.718 registraties). Ook de maand maart laat een afname zien. In maart 2025 zijn er 31.515 nieuwe auto’s op kenteken gezet, een daling van 14,8% ten opzichte van maart vorig jaar (36.994 registraties). Dit blijkt uit de officiële cijfers van RAI Vereniging, BOVAG en RDC die vandaag zijn gepubliceerd.
Voor dit nummer van Aftersales Magazine, met speciale aandacht voor alles rondom de elektrische auto (EV), vroegen we een driekoppig Aftersalespanel naar de ontwikkeling van restwaarden van EV’s.
De gemiddelde nettowinst per BOVAG-autodealervestiging is gezakt naar 1,04 procent, tegenover 1,44 procent in 2023. De werkplaatsomzet en resultaten blijven positief, maar die groei komt vooral door hogere tarieven; het
Bosch introduceert twee nieuwe opleidingstrajecten die autobedrijven helpen zich voor te bereiden op de toekomst van elektrische mobiliteit en service. Het e-mobility opleidingstraject is flink vernieuwd en daarnaast wordt het
Laatste nieuws
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
15 januari 2026
Kreijne neemt Autoschade De Weerd over
15 januari 2026
PHE neemt twee AD-distributeurs over
Meest bekeken berichten
Recente reacties