De Nederlandse autobranche, met name de automaterialengrossiers, moeten rekening houden met de komst van nieuwe toetreders. Naast het Belgische Doyen, het Duitse Wessel en Müller en de Belgische grossiersgroep Prosec komt nu ook de Duitse internetgrossier Autoteile Post naar ons land.

Voor autobedrijven betekent dit nog meer keuze en een professionelere dienstverlening van bestaande leveranciers. Belangrijk onderscheidend gegeven is dat Autoteile Post van een aantal automerken de originele onderdelen in de originele verpakking levert. Daarnaast levert de grossier voor dezelfde automerken een breed en diep programma onderdelen van de bekende A-merken.

Een gesprek met marketingmanager Frank Jennes in Aftersales Magazine 8 geeft meer duidelijkheid over de ambities van de Duitse onderneming op de Nederlandse markt.

Lees meer in Aftersales Magazine 8 dat vrijdag verschijnt.
U ontvangt het magazine nog niet? Vraag nu een proefnummer aan >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
25 maart 2026
Nieuwe vloeistoffen Eurol voor EV en hybride
25 maart 2026
Vergunning voorkomt geen rechtszaak
24 maart 2026
Van Poelgeest BMW nieuwe hoofdsponsor BMW Racing Cup
24 maart 2026
China exporteert nu meer auto’s naar Europa dan andersom
24 maart 2026
ElaadNL wint Gouden RAI Wiel voor pioniersrol in slim laden
24 maart 2026
EV: Tesla domineert in park, VW in de voorraad
Meest bekeken berichten
Recente reacties