Per 1 april heeft Autovakmeester weer vier autobedrijven aangesloten. De garageformule komt daarmee op een totaal van 165 vestigingen in Nederland.

De vier nieuwe leden zijn: Autoservice Hontec in Zeeland (Noord-Brabant), JD Autotechniek in Ochten, Autobedrijf Roelink in Hengelo en Autobedrijf Koolhaas in Amstelveen.

Eigen baas

Eigenaar Peter Koolhaas verhuisde zijn bedrijf onlangs naar De Loetenweg 12-D op een industrieterrein in Amstelveen. Hij besloot toen zijn bedrijf, dat dit jaar tien jaar bestaat, dan maar meteen aan te sluiten bij Autovakmeester. “Ik was eerst Autoservice Totaal, wat de instapformule van Alliance is. Als Autovakmeester krijg je wat meer ondersteuning in de vorm van cursussen en de technische helpdesk TECH360.”

“Bij andere formules moet je van alles en als je dan vraagt wat daar tegenover staat, blijkt dat toch nog alles zelf moet doen. Bij Autovakmeester zetten ze je niet het mes op de keel. Ik gebruik wel het logo van Autovakmeester, maar ik blijf gewoon Autobedrijf Koolhaas. Ik ben ook ooit een eigen bedrijf begonnen om voor mezelf te werken, niet voor een ander.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 januari 2026
Chinese automerken halen gevestigde orde in op aftersales
12 januari 2026
Waarom Nederland zijn EV’s weer ziet vertrekken
12 januari 2026
Forse stijging autodiefstallen 2025
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
Meest bekeken berichten
Recente reacties