Internetbedrijf Digicreations heeft het softwarepakket Bandenwissel ontwikkeld voor bedrijven die te maken hebben met zomer- en winterwissels. Oorspronkelijk is het programma gemaakt voor bandenspecialist Jos Dekkers Autobanden in Sprang-Capelle.

Volgens het bedrijf is de software een administratieve oplossing voor bedrijven die te maken hebben met de wissel en opslag van zomer- en winterbanden. Het pakket biedt bedrijven binnen de banden- en automotive branche een helder inzicht in hun klanten, voertuigen en wisselbeheer.

“De winterbandenchaos van de vorige winters zit nog vers in ons geheugen. Hierbij bleek behoefte te zijn aan een ICT-oplossing die ervoor zorgt dat wisselgegevens snel en effectief verwerkt kunnen worden. Veelal zijn de huidige manieren van administratie ontoereikend en wordt er in enkele gevallen nog steeds gebruik gemaakt van papieren administratie”, zegt Alex van Brunschot, mede-ontwikkelaar en eigenaar van Digicreations.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 oktober 2025
GRS-partnerbijeenkomst nieuwe stijl maakt uitbreiding netwerk wereldkundig
21 oktober 2025
Zwaardere crashtests onthullen zwakke plekken in autostoeltjes
21 oktober 2025
‘Ik ben geboren in een bak met olie’
20 oktober 2025
‘Gebruikte EV verkoopt sneller met SOH-certificaat accu’
20 oktober 2025
Merkgebonden aftermarket wil zich profileren via Automechanika
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
Meest bekeken berichten
Recente reacties