De vier bedrijven die gaan strijden om de titel Beste Leerbedrijf 2011 van de mobiliteitsbranche zijn bekend. Ook zijn drie leermeesters genomineerd voor de prijs Beste Leermeester 2011. Op 3 november worden de winnaars van de verkiezing bekendgemaakt bij Innovam in Nieuwegein. Zij zullen de mobiliteitsbranche vertegenwoordigen tijdens de landelijke verkiezing waaraan alle branches deelnemen.

De genomineerden voor het beste leerbedrijf zijn Automobielbedrijf Jos Bogman in Beek, Pon Power in Papendrecht, Kwikfit in Alphen aan de Rijn en F.Breeman in Gouda. Voor beste leermeester zijn Kevin Kriek van Niham in Den Haag, Martin de Bondt van Auto Maasstad in Rotterdam en Ron Linskens van JFC HQ Car Craft Center in Brunssum in de race.

De genomineerden worden de komende weken bezocht door een vakkundige jury. Zij zullen beoordelen welk leerbedrijf en welke leermeester uitblinken in de ondersteuning en opleiding van toekomstige vakmensen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
28 mei 2026
Volvo wil niet dezelfde fout maken als BMW
28 mei 2026
Hyundai en Kia starten V2G-pilot in Nederland
28 mei 2026
Fixico betreedt Amerikaanse markt
28 mei 2026
Eindafrekening: wat mag de werkgever verrekenen met het loon?
Meest bekeken berichten
Recente reacties