Bosch Car Service Autobedrijf Bijkerk is onlangs begonnen als Renault-specialist. Ondernemer Frans Bijkerk is daarbij ook een nieuw lid van merkvereniging VSR. Bochane Ede, onderdeel van Bochane Groep, verhuisde haar Renault-activiteiten naar Veenendaal en Wageningen, daarom is Bijkerk in dit gat gesprongen.

Frans Bijkerk over zijn keuze om zich aan te sluiten bij de Vereniging Specialisten Renault: “Als Bosch Car Service verzorgen we elk merk. Daarbij ontvangen we ook graag de Renault-rijders die niet naar Veenendaal of Wageningen kunnen of willen in onze werkplaats. We merken dat er een grote behoefte is, want we krijgen nu toch best een groot aantal Bochane-klanten over vloer.”

Bijkerk bereikt volgens eigen zeggen met de aansluiting een betere informatievoorziening richting zijn klanten en kan zijn merkspecialisme zo goed uitdragen. Een deel van zijn werkplaats is namelijk ingericht voor Renault.

Overigens is Bochane nog wel in Ede gehuisvest, maar dan alleen op een nieuw adres met de merken Nissan en Fiat. Bij Autobedrijf Bijkerk zijn vijf mensen in dienst, waaronder drie bevoegde APK-keurmeesters.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
19 februari 2026
Parkeerschade zonder dader explodeert – automobilist betaalt de rekening
19 februari 2026
Top drie landelijke Skills Heroes-wedstrijden bekend
Meest bekeken berichten
Recente reacties