PMA Groep (Positive Mental Attitude) en The Alwaysbemobile Company hebben op 5 juni een samenwerkingscontract ondertekend om elkaars diensten te versterken.

Arthur Bouw, directielid PMA Groep: “Wij willen onze relaties aanvullende producten en diensten aanbieden tegen aantrekkelijke prijzen. The Alwaysbemobile Company biedt voor automobilisten het hele spectrum aan services. Banden, onderhoud, APK tot ruitschadeherstel aan toe en alles digitaal ontsloten. Daarom hebben wij voor hen gekozen. We beginnen met het aanbieden van de Nationale APK-Autobon, speciaal in het kader van Vaderdag.”

Schadesturing

Op termijn is het de bedoeling dat Alwaysbemobile ook haar schadebedrijven mag verblijden met klanten van PMA. “We hopen in de toekomst meer schades en ruitschades te mogen gaan herstellen en gecombineerde diensten aan te aanbieden via PMA. De ontwikkeling hiervan is echter wel mede afhankelijk van partners waar PMA mee samenwerkt en die de sturing bepalen”, legt Michael Huis uit, directielid van The Alwaysbemobile Company.

PMA heeft intussen meer dan 650.000 relaties en beheert onder andere het grootste collectieve ziektekostencontract in Nederland met meer dan 350.000 verzekerden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
23 december 2025
Detailing is een vak
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
Meest bekeken berichten
Recente reacties