Sinds mei 2010 wordt Exponentia vertegenwoordigd door consultant Peter Lepage. Na een succesvolle integratie van Exponentia in Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland en de Benelux draagt de automotive trainingsexpert de verantwoordelijkheden over aan Innovam en Mivar Group.

Deze twee bedrijven verzorgen nu respectievelijk de trainingen en de helpdesk van Exponentia in de Benelux. De Duitse trainingsprovider van Exponentia richt zich op de Duitse, Oostenrijkse en Zwitserse markt.

Lepage coördineerde de contacten tussen de aandeelhouders van Exponentia, SKF, Valeo, Tenneco, Gates, MSI, TRW, JCI-Varta, klanten, leveranciers, Innovam en Mivar Group. Vanaf 1 januari 2013 zal hij zich op projecten buiten het trainingsinstituut gaan richten. Lepage wordt partner van Middenduin Automotive in Nijkerk.

In augustus nam Bart Timmermans het voorzitterschap van Exponentia in de Benelux over van Menno Schönlank van Valeo. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juli 2025
Eerste e-step met kenteken
1 juli 2025
5,5 procent minder nieuwe auto’s in eerste halfjaar
1 juli 2025
Techniek Nederland introduceert Docking Van
1 juli 2025
Automotive Academy wordt LKQ Academy
1 juli 2025
Pilot met virtuele rijlessen
1 juli 2025
Horsmans servicedealer Subaru in Limburg
Meest bekeken berichten
Recente reacties