Martijn van der Eijk, voormalig ceo van Sator Holding, pendelt sinds 1 januari tussen Nederland en Spanje. Hij is namelijk aan de slag gegaan bij de grossiersketen Davasa. Dit bedrijf is gespecialiseerd in automaterialen, maar heeft ook divisies voor verwarmingsketels en consumentenelektronica.

Volgens Van der Eijk gaat het om een ad interim functie. “De organisatie is niet van plan zich buiten de Spaanse markt te begeven. Ik ga dan ook puur in Spanje aan de slag en zal op en neer reizen.” De interim-manager zal zich vooral gaan bezighouden met het laten groeien van het marktaandeel in een dalende markt.

Davasa heeft haar hoofdkantoor in Murcia, waar ook het centrale magazijn is. Het netwerk van dertig vestigingen is verdeeld over Spanje en Portugal.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 juni 2025
Alles-in-één energiebeheersysteem Elecq
5 juni 2025
Smidts neemt Ford in Assen over van Wensink
5 juni 2025
Ecobat verkoopt batterijdistributie aan investeerder
5 juni 2025
Van den Udenhout verwerft belang in PGZ
5 juni 2025
Automotive Awards voor Martin Jutstra en CarQall
5 juni 2025
ABS Den Elzen in Capelle geopend
Meest bekeken berichten
Recente reacties