Hella heeft in samenwerking met BMW een nieuw driedimensionaal autolicht ontwikkeld met gebruik van OLED-techniek. In tegenstelling tot de gebruikelijke LED’s, die licht uitzenden met een spot-achtig effect, generen de OLED‘s licht over een compleet gebied.

OLED’s zijn gemaakt van ultra-dunne, organische, halfgeleiders die een diffuus, homogeen en niet-verblindend licht uitstralen. Dit zorgt voor een grote verscheidenheid aan nieuwe mogelijkheden op het gebied van verlichting in en rond het voertuig.

Hella werkt aan de ontwikkeling van technologieën die het mogelijk maken een stugge, gebogen OLED-module te creëren uit een flexibele, organische LED. Wat betekent dat het potentieel van deze nieuwe innovatieve lichtbron vele mogelijkheden kent.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 augustus 2025
Mijlpaal: 10 miljoen auto’s in Nederlands wagenpark
18 augustus 2025
VZR hekelt bijtellingsplan voor werkgevers
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
Meest bekeken berichten
Recente reacties