Bandenproducenten Kumho en Yokohama gaan samenwerken op het gebied van gemeenschappelijk onderzoek en ontwikkeling( R&D). Daarnaast hebben beide bedrijven overeenstemming bereikt over de uitwisseling van licenties en technologie.

De focus van de samenwerking is de ontwikkeling van concept banden gericht op de toekomst. Specifiek door middel van ultralight-banden om de millieu-efficientie te verbeteren, zoals de CO2 uitstoot.

Kumho Tire is onderdeel van de Kumho Asiana Groep, waar ook Asiana Airlines toe behoort. Kumho Tire behaalde in het ficaal jaar 2013 een geconsolideerde netto omzet van 2,7 miljard euro). Tot de ondernemening behoren 8 fabrieken in Zuid Korea, China en Vietnam, waar 11.000 arbeiders werken. In het fiscaal jaar 2013 bereikte Yokohama een netto omzet van 4,3 miljard euro.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
B-to-C occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
2 juli 2025
1,0 procent meer apk’s in eerste halfjaar
Meest bekeken berichten
Recente reacties