In het oosten van het land lijkt een bende wielendieven actief te zijn. Het laatste slachtoffer is een Toyota-dealer in Hoogeveen, waarbij van zes auto’s de wielen werden afgeschroefd en meegenomen. Schade: 15.000 tot 20.000 euro.

De diefstal gebeurde afgelopen weekeinde. Om de wielen van de auto’s af te halen waren stenen onder auto’s gestapeld die nota bene uit de parkeerplaats van het autobedrijf waren losgewrikt. Sommige wagens raakten beschadigd door de diefstal. Wielensets van vrijwel nieuwe wagens zijn zo’n 1500 euro waard.

Eerder sloegen wielendieven al toe in Drachten, Ommen en Rijssen. In Rijssen werden twee daders op heterdaad betrapt, waarop de betrokken autodealer een foto van een van hen op Facebook plaatste.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
Meest bekeken berichten
Recente reacties