‘Winterbanden moeten gewisseld worden wanneer het sneeuwt’. Die stelling wordt 14 december getest in het SBS6-programma Feiten en Fabels. Tim Coronel, ambassadeur voor Novex banden, gaat met presentatrice Aukje van Ginneken de slipbaan op. Daarnaast zie je ook het distributiecentrum van Van den Ban Autobanden.

In een item van vijf minuten wordt de stelling ‘winterbanden moeten gewisseld worden wanneer het sneeuwt’ onder de loep genomen. Directeur Frans van Lenten legt in Feiten en Fabels uit wat het nut is van winterbanden en wanneer het tijd is om te wisselen.

Coronel zet zich al enige tijd in als ambassadeur voor Novex banden, het eigen merk van Van den Ban en laat op de slipbaan de presentatrice het verschil tussen zomer- en winterbanden zien.

Het programma wordt 14 december om 16:35 uur op SBS6 uitgezonden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
17 oktober 2025
Bosch Workshop Partner traint via LKQ Academy en Koskamp Opleidingen
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
Meest bekeken berichten
Recente reacties