Wie in 2015 zijn APK door een Bosch Car Service autobedrijf laat uitvoeren, maakt kans op een auto. Bosch Car Service verloot in 2015 maar liefst tien auto’s ter waarde 10.000 euro.

Bosch Car Service wil met de actie de naamsbekendheid vergroten.”Onze Bosch Car Service autobedrijven besteden de grootste zorg aan een APK. Zij vertrouwen op de expertise en apparatuur van Bosch en voeren de APK vakkundig uit. We verwachten dat door deze actie ook meer consumenten hun APK bij een Bosch Car Service autobedrijf laten uitvoeren”, zegt
Marieke Groeneveld, Concept Manager Bosch Automotive Aftermarket.

De winnaars mogen voor een bedrag van 10.000 euro zelf hun auto uitkiezen bij het Bosch Car Service autobedrijf waar de APK werd uitgevoerd. “Ze hebben zo de keuze uit een ouder model met meer luxe of een jonger model met minder luxe. De auto wordt geleverd met de bekende serviceproducten, zoals Pechhulp, Autoverzekering en Garantie”, aldus Marieke Groeneveld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 augustus 2025
AutoScout24: Eerste prijsdaling occasion in 2025
28 augustus 2025
147.000 privélaadpalen erbij in 2024
28 augustus 2025
Wiltec neemt PWG over
28 augustus 2025
Berk Partners neemt meerderheidsbelang in Ganzeboom
28 augustus 2025
De Dorpsgarage, een mensgericht aftersalesconcept
27 augustus 2025
Continental roept EcoContact 6 terug
Meest bekeken berichten
Recente reacties