De autobranche gerelateerde bedrijven Pon, Valeo, Leaseplan en Goodyear zijn verkozen tot beste werkgevers van Nederland. Samen met 41 bedrijven uit andere sectoren hebben zij het Top Employer Nederland-certificaat mogen ontvangen.

De Top Employers-certificering wordt alleen toegekend aan ondernemingen die de hoogste normen toepassen op het vlak van arbeidsvoorwaarden. Elk van deze organisaties heeft aangetoond over een toekomstgerichte Human Resources-omgeving te beschikken met een continue optimalisering van de arbeidsvoorwaarden en een toonaangevende ontwikkeling van de medewerkers.

Goodyear Nederland behoort tevens tot de Top Employer Europe 2015-lijst en kan daardoor tot een van de beste werkgevers van Europa worden gerekend.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 augustus 2025
Mijlpaal: 10 miljoen auto’s in Nederlands wagenpark
18 augustus 2025
VZR hekelt bijtellingsplan voor werkgevers
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
Meest bekeken berichten
Recente reacties