Forté, leverancier van additieven voor de automobiel-, motorfiets-, truck-, scheepvaart-, landbouw- en industriebranche, is weer in Nederlandse handen. De merkrechten van ITW ( Illinois Tool Works) zijn verkocht aan algemeen directeur Erwin Klomp (50) en operationeel directeur Jan de Jong (58).

Vier jaar geleden heeft ITW het bedrijf overgenomen van Bart Berends, de toenmalige directeur van Forté. Het bedrijf gaat verder onder twee werkmaatschappijen; Forté Benelux en Forté Premium Segments. Forté Benelux richt zich volledig op de automotive, terwijl Forté Premium Segments zich focust op de overige segmenten.

Het nieuwe hoofdkantoor van Forté in de Benelux is gevestigd in IJsselstein en beschikt over een grote technische ruimte en opslagmogelijkheid. Verder zijn er ruimtes voor het geven van opleidingen, technische lezingen en praktijktesten.

In totaal zijn er 10 vaste medewerkers in dienst bij Forté in de Benelux en 28 zelfstandig adviseurs in de buitendienst. Forté zegt met deze verandering de grootste toeleverancier van verpakte additieven in de Benelux te worden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
5 juni 2026
In Memoriam – Jo Rutten (1941 – 2026)
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
Meest bekeken berichten
Recente reacties