Nissan grijpt de finale van de Champions League aan om zijn elektrisch aangedreven voertuigen (EV) bij een grote schare voetbalfans onder de aandacht te brengen. Voetballegende Marco van Basten zal als Nissan-ambassadeur optreden tijdens de finale op 6 juni 2015 in Berlijn.

“Het is fantastisch dat het bij Nissan vooral om de fans en het voetbal draait tijdens dit hoogtepunt van de UEFA Champions League”, aldus Van Basten, die tijdens zijn indrukwekkende voetbalcarrière twee keer de finale won. “We hebben allerlei activiteiten en games bedacht waaraan alle voetbalfans kunnen meedoen. En ze zorgen daarmee voor een elektrisch sfeertje tijdens deze finale.”

Nissan zet 100 elektrische aangedreven auto’s in voor het vervoer van officials en gasten. Om dat vlekkeloos te laten verlopen, installeert Nissan 129 laadpunten bij de internationale luchthaven Tegel, bij diverse hotels en bij het Olympiastadion. Een aantal daarvan is permanent en wordt na de voetbalfinale ter beschikking gesteld aan de stad Berlijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 november 2025
Autotechnica Amsterdam overgenomen door Alliance
28 november 2025
Lynk & Co stopt abonnementen en focust op verkoop
28 november 2025
Beste Leasemaatschappijen 2026 bekend
28 november 2025
Athlon wint Innovatie Award met Flex+
28 november 2025
Fan van Citroën
27 november 2025
Nieuwe cao banden- en wielenbranche
Meest bekeken berichten
Recente reacties