Volkswagen gaat een zogeheten Budget-Car-Familie op de markt brengen. Het gaat om goedkope modellen met prijzen tussen 8000 en 11.000 euro. Proeftuin wordt de Chinese markt maar topman Winterkorn sluit niet uit dat de Budget Car ook andere markten zal gaan veroveren.

Het heeft enige tijd geduurd voordat Volkswagen de kogel door de kerk heeft gekregen omtrent de bouw van goedkope auto’s maar nu lijkt het er dus toch van te komen. De eerste goedkope auto’s zullen in China in 2018 van de band rollen. Het betreft een SUV, een saloon en een hatchback.

Aan de andere kant van het segment gaat Volkswagen ook investeren. Zo komt er een nieuwe Bugatti. Deze keer niet alleen als benzinemodel maar ook als hybride-uitvoering, meldt Bild am Sonntag.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 december 2025
‘Occasionverkoper laat structureel kansen liggen’
1 december 2025
Registraties november in de plus, jaartotaal blijft nog achter
1 december 2025
Leugens, grove leugens en…
28 november 2025
Autotechnica Amsterdam overgenomen door Alliance
28 november 2025
Lynk & Co stopt abonnementen en focust op verkoop
28 november 2025
Beste Leasemaatschappijen 2026 bekend
Meest bekeken berichten
Recente reacties