Automotive-centre Van Nieuwkerk is met ingang van 1 april de nieuwe dealer voor Mazda in Amsterdam, Amstelveen, Uithoorn en De Ronde Venen. Het bedrijf neemt de activiteiten overn van Motorhuis. Het Honda-pand in Amsterdam zal komende tijd worden aangepast om ook de Mazda-stijl te gaan uitstralen

Van Nieuwkerk is al dealer van Honda op dezelfde locatie, is Honda- en Nissan-dealer in Hilversum en vertegenwoordigt Honda in Alphen aan den Rijn en Mijdrecht. In de laatstgenoemde plaats zal Van Nieuwkerk te zijner tijd ook starten als Erkend Reparateur van Mazda.

Hoewel de samenwerking al ingaat op 1 april zal de officiële opening pas plaatsvinden eind juni, begin juli, als het pand klaar is volgens de nieuwste huisstijl van Mazda.

Contractondertekening Van Nieuwkerks en Mazda

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 november 2025
Autotechnica Amsterdam overgenomen door Alliance
28 november 2025
Lynk & Co stopt abonnementen en focust op verkoop
28 november 2025
Beste Leasemaatschappijen 2026 bekend
28 november 2025
Athlon wint Innovatie Award met Flex+
28 november 2025
Fan van Citroën
27 november 2025
Nieuwe cao banden- en wielenbranche
Meest bekeken berichten
Recente reacties